Zaznacz stronę

Artur Kucharzyk

Mentor Stowarzyszenia, przedsiębiorca

Specjalność: Podnajem, inwestowanie w mieszkania na wynajem

Od wyszukania mieszkania, przez budowanie relacji z właścicielem i remont po bezpieczne wynajęcie studentom

Kompleksowy podnajem

Dowiedz się co robić, aby skutecznie zarbiać na podnajmie

Budowanie relacji

Relacje to łatwiejsza droga do pozyskiwania najemców oraz osób, które wynajmą Ci mieszkanie. Naucz się tego.

Zanim rozpoczniesz

Co musisz wiedzieć przed rozpoczęciem biznesu? Jak sprawdzić rynek, na którym chcesz działać? Jak kalkulować opłacalność podnajmu – czy musisz zarabiać minimum 1000 zł na jednym mieszkaniu i dlaczego nie zawsze jest to opłacalne

Relacje i negocjacje

Jak rozmawiać z właścicielem, żeby nie musieć go przekonywać do współpracy? Jak negocjować z właścicielem zgodnie z zasadą win-win? Jaką umowę podpisać z właścicielem?

Wygląd

Jak niskim kosztem przystosować mieszkanie do podnajmu? Jak wybrać i współpracować z ekipą remontową? W jaki sposób podnieść potencjał mieszkania poprzez wydzielanie dodatkowych pokoi? Niezbędne wyposażenie w mieszkaniu na wynajem. Home staging i zdjęcia. Tworzenie ogłoszeń pokoi.

Biznes

Prezentacja mieszkania potencjalnym najemcom. Jak weryfikować najemców? Jaką umowę podpisać z najemcą (wzór z omówieniem)? Dlaczego warto stosować regulamin dla najemców? Jak i kiedy przeprowadzać kontrolę mieszkań? Jaką formę działalności wybrać i jak rozliczać podnajem? Jak rozbudowywać biznes, aby mieć coraz więcej mieszkań i coraz mniej pracy?

Czym jest Mentoring?

W skrócie – możliwość skorzystania z doświadczenia i wiedzy Mentora. Polega głównie na regularnych rozmowach, zdobywaniu nowej wiedzy, poznawaniu siebie oraz rozwoju zawodowym. Zadaniem Mentora jest wyposażenie Ciebie w potrzebną wiedzę i konieczne kompetencje, abyś mógł sprawnie działać w danej dziedzinie.

Dla kogo jest Mentoring?

Jeśli czujesz, że Twojego dylematu, problemu lub wątpliwości nie można przekuć w decyzje. Jeśli chcesz zmienić coś na lepsze lub po prostu usprawnić. Jeśli brak Ci jest doświadczenia i nie chcesz , aby zła decyzja wyciągnęła pieniądze z portela. W trakcie trwania Mentoringu, możesz spokojnie sięgnąć po porady specjalistyczne, zaś mentor z racji swojego doświadczenia będzie Ci rekomendował rozwiązania.

Jak wygląda Mentoring?

Wybierz obszar, z którego potrzebujesz pomocy. Określ Mentorowi konkretne obszary. Następnie cyklicznie spotykajcie się i wspólnie idźcie w kierunku ulepszeń i usprawnień.

1. Wybierz Mentora z konkretną specjalizacją.
Obecnie Stowarzyszenie Mieszkanicznik ma 11 Mentorów. Obejmują oni 11 obszarów w jakich możemy ci pomóc. Zobacz innych mentorów tutaj
2. Nawiąż kontakt z Mentorem
Wyślij wiadomość do lidera poprzez ten formularz
3. Ustal szczegóły współpracy.
Określ konkretnie w jakich obszarach potrzebujesz pomocy, ustalcie daty i formy spotkań.
4. Podpisz umowę współpracy.
Podpisz z Mentorem umowę współpracy, na której znajdą się wszystkie Wasze ustalenia.
5. Jeśli jesteś członkiem Stowarzyszenia Mieszkanicznik otrzymaj 10% zniżki.
Jeżeli jesteś członkiem Stowarzyszenia Mieszkanicznik otrzymasz 10% rabat na usługę Mentoringu. Przy umowie poproś Mentora o kod rabatowy.

Mentoring

1 godzina Mentoringu

Kiedy musisz podjąć ważną decyzję tu i teraz.

Więcej informacji

Idealne rozwiązanie, jeśli potrzebujesz pomocy w jednym konkretnym obszarze.

1000 zł

3 miesiące Mentoringu (25 godzin)

Kiedy chcesz zmienić coś na lepsze lub usprawnić

Więcej informacji

Idealne rozwiązanie na ulepszenie lub usprawnienie jakiegoś obszaru. Stałe spotkania, an których Mentor monitoruje i sprawdza postępy jakie wykonujesz. Prowadzenie w konkretnym kierunku.

15 000 zł

O mnie

Autor pierwszej w Polsce książki o podnajmie „Podnajem od A do Z: Poradnik nie tylko dla podnajemców” oraz współautor książki „Pomysł do wynajęcia 2”.

Propagator wolności finansowej, lubiący niezależność i dalekie podróże. Absolwent Politechniki Rzeszowskiej, który studiował także w Chinach.

Już od dziecka chciał zostać biznesmenem i wiedział, że praca na etacie nie jest dla niego. Na co dzień mieszka, prowadzi biznes i inwestuje w nieruchomości w Rzeszowie, a od początku 2018 roku tworzy oddziały franczyzowe swojej firmy Develocus w innych miastach w Polsce.

Swoją przygodę z podnajmem nieruchomości rozpoczął w 2014 roku, będąc jeszcze studentem. Dodatkowy zastrzyk gotówki szybko przerodził się w jego sposób na życie.

Od połowy 2015 roku prowadzi firmę Develocus zajmującą się podnajmem oraz inwestowaniem w nieruchomości: www.develocus.pl

Obecnie zapewnia dach nad głową ponad 250 lokatorom.

Na swoim koncie ma też kilka flipów.

Prowadzi szkolenia i prelekcje na temat podnajmu oraz dzieli się swoimi historiami, które nie zawsze są kolorowe.

Jest również liderem rzeszowskiego oddziału Stowarzyszenia Mieszkanicznik.

Prowadzi stronę i fanpage www.arturkucharzyk.pl na której można znaleźć branżowe nagrania, artykuły oraz inspiracje.

Opinie

Od dłuższego czasu zajmuje się obrotem mieszkaniami. Z racji licznej konkurencji oraz ciągłego poszukiwania nowych inwestycji nadszedł moment w którym zacząłem rozglądać się za innymi możliwościami zarabiania na nieruchomościach w którym będę mógł wprowadzić schemat abonamentowy. Poprzez wprowadzenie odpowiednich procedur model podnajmu oraz zarządzania jesteśmy w stanie szybko skalować oraz automatyzować. Artura poznałem na jednym z rzeszowskich zjazdów mieszkanicznika. Jego ogromne doświadczenie przekonało mnie do zakupu jego książki. Lektura przedstawia wszystkie wady oraz zalety tego modelu przez co niedoświadczona osoba może określić czy wytyczona ścieżka jest faktycznie tą poprawną.
Autor krok po kroku pokazuje jak zacząć przygodę z podnajmem oraz jak go rozwinąć.
Jestem zdania, że najlepiej uczyć się na cudzych błędach dlatego polecam zapoznać się z tą pozycją. Pomoże nam uniknąć wielu niepotrzebnych oraz kosztownych sytuacji związanych między innymi z remontem lub zakwaterowaniem najemców.

Kamil Kasprowicz

Dziękuję, Artur, za konsultacje indywidualne. Bardzo cenię sobie, że potrafisz słuchać i dopasować wskazówki do indywidualnych potrzeb i warunków życiowych rozmówcy. Zależało mi na bliższym poznaniu realiów rynku lokalnego na jakim działasz i otrzymałam szereg przydatnych i interesujących informacji, które będę mogła wykorzystać. Dziękuję! ?

Karolina Szczęśniak

Książka super, wiedza w pigułce. Bylem już na szkoleniu z podnajmu i wyczytałem całą wiedzę z Internetu, ale brakowało mi takiego praktycznego podejścia które wszystko porządkuje.

Michał Kiełpiński – Trójmiasto

Zapisz się dzisiaj!