Zaznacz stronę

Basia Domarus

Mentor Stowarzyszenia, przedsiębiorca

Specjalizacja: Relacje w Biznesie

Spraw, aby klienci zabiegali o współpracę z Tobą. 
Pozwól, by stali się ambasadorami Twoje marki i polecali Cię innym.  

Relacje w biznesie

Relacje w biznesie czyli Waluta XXII wieku. Czy wiesz jaki mają wpływ na bieg wydarzeń biznesowych? Jak ważną rolę odgrywają w życiu zawodowym, a nawet rodzinnym? Dzięki relacjom możesz przestać biegać za klientami i skupić się wyłącznie na obsłudze tych, którzy sami zabiegają o współpracę z Tobą.

Jak wyprzedzić konkurencję

Dowiedz się, jak zostawić konkurencję daleko poza polem własnego widzenia. Dzięki temu poczujesz się bezpiecznie nawet w ciężkich ekonomicznie czasach. Bez względu na branżę handel rządzi się swoimi prawami.  Możesz nauczyć się sam oraz wyszkolić swoich sprzedawców.

Od czego zacząć?

 • Przeczytaj książkę: „Champagne za dziewięć 5dziesiąt czyli jak sprawić, by klienci zabiegali o Ciebie”. Ta lektura wprowadzi Cię w świat biznesowych relacji (https://domarus.com.pl/produkt/ksiazka-champagne/)
 • Sięgnij po książki, które rekomenduję
 • Wysłuchaj wykładu pt. „Relacje w biznesie oraz networking szeroko pojęty”
 • Zdefiniuj swoją intencję, wyznacz miejsce, w których chciałbyś być

Co zrobimy wspólnie?

 • Sprecyzujemy Twój cel, aby był wyraźny i wymierny
 • Przejdziemy przez kurs on-line pt.: „Relacje w Biznesie” (LINK)
 • Zbudujemy Twoją pewność siebie
 • Rozwiejemy Twoje wątpliwości i obawy

Co zrobię za Ciebie?

 • Doprowadzę Cię do miejsca, w którym chciałbyś być
 • Nauczę samodzielnego budowania i utrzymywania relacji biznesowych
 • Przygotuję Cię do swobodnego nawiązywania kontaktów zawodowych
 • Nauczę Cię monetyzowania zdobytej wiedzy i umiejętności 

Biznes

W biznesie mocno liczy się to, kogo znasz oraz kto zna Ciebie. Odpowiednia atmosfera sprzyja transakcjom, ponieważ gdy jest miło i czujemy się dobrze, częściej decydujemy się na zakup. I zdecydowanie chętniej kupujemy od ludzi, których lubimy.

Wejdź na wyższy poziom i użyj waluty XXI wieku jako trampoliny do swoje sukcesu. Wybierz mentoring dla siebie i dla swojego zespołu a wspólnie będziecie nie do zatrzymania!

Czym jest Mentoring?

W skrócie – możliwość skorzystania z doświadczenia i wiedzy Mentora. Polega głównie na regularnych rozmowach, zdobywaniu nowej wiedzy, poznawaniu siebie oraz rozwoju zawodowym. Zadaniem Mentora jest wyposażenie Ciebie w potrzebną wiedzę i konieczne kompetencje, abyś mógł sprawnie działać w danej dziedzinie.

Dla kogo jest Mentoring?

Jeśli czujesz, że Twojego dylematu, problemu lub wątpliwości nie można przekuć w decyzje. Jeśli chcesz zmienić coś na lepsze lub po prostu usprawnić. Jeśli brak Ci jest doświadczenia i nie chcesz , aby zła decyzja wyciągnęła pieniądze z portela. W trakcie trwania Mentoringu, możesz spokojnie sięgnąć po porady specjalistyczne, zaś mentor z racji swojego doświadczenia będzie Ci rekomendował rozwiązania.

Jak wygląda Mentoring?

Wybierz obszar, z którego potrzebujesz pomocy. Określ Mentorowi konkretne obszary. Następnie cyklicznie spotykajcie się i wspólnie idźcie w kierunku ulepszeń i usprawnień.

1. Wybierz Mentora z konkretną specjalizacją.
Obecnie Stowarzyszenie Mieszkanicznik ma 11 Mentorów. Obejmują oni 11 obszarów w jakich możemy ci pomóc. Zobacz innych mentorów tutaj
2. Nawiąż kontakt z Mentorem
Wyślij wiadomość do lidera poprzez ten formularz
3. Ustal szczegóły współpracy.
Określ konkretnie w jakich obszarach potrzebujesz pomocy, ustalcie daty i formy spotkań.
4. Podpisz umowę współpracy.
Podpisz z Mentorem umowę współpracy, na której znajdą się wszystkie Wasze ustalenia.
5. Jeśli jesteś członkiem Stowarzyszenia Mieszkanicznik otrzymaj 10% zniżki.
Jeżeli jesteś członkiem Stowarzyszenia Mieszkanicznik otrzymasz 10% rabat na usługę Mentoringu. Przy umowie poproś Mentora o kod rabatowy.

Mentoring

1 godzina Mentoringu

Kiedy musisz podjąć ważną decyzję tu i teraz.

Więcej informacji

Idealne rozwiązanie, jeśli potrzebujesz pomocy w jednym konkretnym obszarze.

1000 zł

3 miesiące Mentoringu (25 godzin)

Kiedy chcesz zmienić coś na lepsze lub usprawnić

Więcej informacji

Idealne rozwiązanie na ulepszenie lub usprawnienie jakiegoś obszaru. Stałe spotkania, an których Mentor monitoruje i sprawdza postępy jakie wykonujesz. Prowadzenie w konkretnym kierunku.

15 000 zł

O mnie

Handlowiec z urodzenia, wykształcenia i doświadczenia, szlify zdobywała na arenie międzynarodowej. Obecnie Liderka Stowarzyszenia Mieszkanicznik Pomorze oraz pośrednik w szeroko pojętym obrocie nieruchomościami. Dodatkowo specjalizuje się w podnajmie długoterminowym oraz zakwaterowaniu pracowników (głównie obcokrajowców). Współpracuje z inwestorami przeprowadzając „za rękę” przez cały proces: od zbadania potrzeb i możliwości, pomoc w uzyskaniu finansowania, wybór oraz zakup nieruchomości, przystosowanie do wynajmu, znalezienie najemców, zarządzanie najmem.
Dawniej wolontariuszka na oddziale ratunkowym wejherowskiego szpitala. Obecnie wspiera Martę na różnych płaszczyznach, również poprzez zasilanie jej konta całkowitym dochodem ze sprzedaży wzorów umów. Podróżniczka, globtroterka, pasjonatka życia. “Fascynuje mnie życie na wszelkich płaszczyznach poznawczych. Uwielbiam smakować, testować, sprawdzać, zgłębiać, poznawać i uczyć się. I stay hungry.”

Opinie

„Serdecznie polecam współpracę z panią Basią! Profesjonalizm, zaangażowanie i przede wszystkim pozytywne nastawienie. Dzięki pani Basi w bardzo szybkim czasie udało się zrealizować transakcję.” .”

Joanna Becla

„Pani Basia… profesjonalna, rzeczowa, konkretna a przy tym wszystkim jednocześnie magiczna i czarująca. Czy to się wyklucza? Nie , Basia jest na to dowodem. Mam przyjemność realizować z Nią transakcję kupna mieszkania w Rumi i dzięki niej wszystko przebiegało sprawnie i w miłej atmosferze. Polecam wszystkim.”

Marzena Jasińska

„Bardzo dziękuję za naprawdę rzetelną i uczciwą pracę pani Basi. Profesjonalizm w każdym calu. Naprawdę uczciwy pośrednik, jakich na rynku nieruchomości ze świecą szukać. Dziękuję serdecznie i szczerze polecam.”

Beata Wiśniewska

Zapisz się dzisiaj!