Zaznacz stronę

Jacek Kusiak

MENTOR i EKSPERT STOWARZYSZENIA, PRZEDSIĘBIORCA i WŁAŚCICIEL KILKU FIRM, ZAŁOŻYCIEL I PREZES STOWARZYSZENIA MIESZKANICZNIK

Specjalność: Łączenie inwestycji, biznesów z inwestorami.

Zrealizowane inwestycje dla tysięcy inwestorów na ponad 100 000 000 PLN

Znajdę dla ciebie atrakcyjną inwestycje lub inwestora

Jesteś w dobrym miejscu, jeżeli masz już ofertę lub pomysł co poszukujesz, pomogę w zrealizowaniu tak jak pomogłem tysiącom osób wokół naszej organizacji. Mam zbudowane relacje z ponad 13 000 inwestorów na całym świecie. Pomogę i Tobie !

Najważniejsze są relacje w biznesie

Pamiętaj, że biznes i życie prywatne opiera się na relacjach z ludźmi, nawet jak masz jakiś super pomysł nie zrealizujesz go sam, potrzebujesz drugiej strony, pomocy w negocjacjach, inwestorów, dotarcia do ciekawych inwestycji i ludzi. Pomogę i Tobie !

Co możesz zrobić sam?

 • Przygotuj najpierw pomysł i cel jaki masz, spisz go.
 • Możesz wykorzystać moje automatyczne kanały do których dam ci dostęp abyś dotarł do inwestycji i inwestorów.
 • Możesz przeczytać książki jakie pisałem lub recenzowałem.
 • Sam możesz skonstruować twoją ofertę na bazie tego jak zobaczysz jak inne jakie mam są skonstruowane.
 • Dostaniesz potrzebne umowy i dokumenty do twojego procesu.

Co zrobimy razem?

 • Ustalimy konkretny CEL i PROCES dojścia do niego.
 • Przygotujemy PLAN DZIAŁANIA, a będziemy go opierać na założeniach CO – KTO – KIEDY
 • Przygotujemy profesjonalna OFERTĘ dla ciebie.
 • SKONTAKTUJEMY się z inwestorami lub inwestycjami .
 • PRZESZKOLĘ cię w obszarach jakie zobaczymy, że są do uzupełnienia lub przekieruje do odpowiednich MENTORÓW.
 • BĘDĘ OBECNY podczas rozmów i kiedy zajdzie taka potrzeba.
 • DOPROWADZIMY DO KOŃCA proces jaki sobie wyznaczymy.
  UCZCIMY SUKCES !

Co zrobię za ciebie?

 • Widząc ustalony wspólnie cel, plan działania, dotrę do miejsc jakie sobie zdefiniujemy.
 • Otworze drzwi do ludzi, biznesów, inwestycji jakie obecnie znam i mam z nimi bliskie relacje .
 • Dotrę do wybranych osób z grupy 13 000 ludzi jakie znam i współpracuje z nimi..
 • Poznam Cię ze środowiskiem biznesowym jakie mnie otacza.
  Nauczę cię jak działać w tym środowisku.
 • Będziesz miał/a dzięki temu otwarte pole do kolejnych Twoich inwestycji, pomysłów korzystając z moich kontaktów i wieloletniej wiedzy.

Follow up

Ważne jest jak zaczniesz ale potem jeszcze ważniejsze jest aby wytrwać i działać. Jedynie powtarzanie, praca, systematyka powoduje, że budujemy nawyki, które zostają z nami do końca życia. Pomogę również w tym zakresie, gdyż uważam, że nie ma prostych rozwiązań, aczkolwiek dążymy do upraszczania życia. Jak również nic wielkiego nie buduje się w chwilę , tylko potrzeba wytrwałość, czasu, cierpliwości, wsparcia MENTORA, Coacha aby często się z nim skomunikować i potwierdzić co chce się zrobić. Jak masz kogoś do kogo możesz zadzwonić, skomunikować się, poradzić 7d/24h czujesz się bezpieczniej i swobodniej.

Czym jest Mentoring?

W skrócie – możliwość skorzystania z doświadczenia i wiedzy Mentora. Polega głównie na regularnych rozmowach, zdobywaniu nowej wiedzy, poznawaniu siebie oraz rozwoju zawodowym. Zadaniem Mentora jest wyposażenie Ciebie w potrzebną wiedzę i konieczne kompetencje, abyś mógł sprawnie działać w danej dziedzinie.

Dla kogo jest Mentoring?

Jeśli czujesz, że Twojego dylematu, problemu lub wątpliwości nie można przekuć w decyzje. Jeśli chcesz zmienić coś na lepsze lub po prostu usprawnić. Jeśli brak Ci jest doświadczenia i nie chcesz , aby zła decyzja wyciągnęła pieniądze z portela. W trakcie trwania Mentoringu, możesz spokojnie sięgnąć po porady specjalistyczne, zaś mentor z racji swojego doświadczenia będzie Ci rekomendował rozwiązania.

Jak wygląda Mentoring?

Wybierz obszar, z którego potrzebujesz pomocy. Określ Mentorowi konkretne obszary. Następnie cyklicznie spotykajcie się i wspólnie idźcie w kierunku ulepszeń i usprawnień.

1. Wybierz Mentora z konkretną specjalizacją.
Obecnie Stowarzyszenie Mieszkanicznik ma 11 Mentorów. Obejmują oni 11 obszarów w jakich możemy ci pomóc. Zobacz innych mentorów tutaj
2. Nawiąż kontakt z Mentorem
Wyślij wiadomość do lidera poprzez ten formularz
3. Ustal szczegóły współpracy.
Określ konkretnie w jakich obszarach potrzebujesz pomocy, ustalcie daty i formy spotkań.
4. Podpisz umowę współpracy.
Podpisz z Mentorem umowę współpracy, na której znajdą się wszystkie Wasze ustalenia.
5. Jeśli jesteś członkiem Stowarzyszenia Mieszkanicznik otrzymaj 10% zniżki.
Jeżeli jesteś członkiem Stowarzyszenia Mieszkanicznik otrzymasz 10% rabat na usługę Mentoringu. Przy umowie poproś Mentora o kod rabatowy.

Mentoring

1 godzina Mentoringu

Kiedy musisz podjąć ważną decyzję tu i teraz.

Więcej informacji

Idealne rozwiązanie, jeśli potrzebujesz pomocy w jednym konkretnym obszarze.

1000 zł

3 miesiące Mentoringu (25 godzin)

Kiedy chcesz zmienić coś na lepsze lub usprawnić

Więcej informacji

Idealne rozwiązanie na ulepszenie lub usprawnienie jakiegoś obszaru. Stałe spotkania, an których Mentor monitoruje i sprawdza postępy jakie wykonujesz. Prowadzenie w konkretnym kierunku.

15 000 zł

O mnie

Założyciel i Prezes Stowarzyszenia „Mieszkanicznik” . Od 2000 roku nieprzerwanie związany z rynkiem nieruchomości na wynajem. W Stowarzyszeniu również jest ekspertem od umów najmu, selekcji najemców, remontów i szkoleń dot. Inwestowania. Inżynier, absolwent Politechniki Lubelskiej. Przez 11 lat pracował we Francji, Niemczech, Hiszpanii, Grecji i Polsce w dużej międzynarodowej korporacji, natomiast obecnie wykorzystując to doświadczenie prowadzi własne firmy i spółki. Są nimi np. K-Investments.eu ? firma zarządzająca nieruchomościami na wynajem oraz remontująca kompleksowo nieruchomości. Arqis.co platforma do wspólnego inwestowania w nieruchomości. Investments4you.biz portal ogłoszeniowy dla inwestycji, inwestorów i usług z rynku nieruchomości. Z uwagi na swoje doświadczenie w produkcji i nieruchomościach jest pomysłodawcą i twórcą powstałej w 2016 roku pod Kielcami fabryki drzwi zewnętrznych Polstar.pl zatrudniającej ok 100 osób i dostarczającej wyroby do wielu krajów Europy. Od 1994 roku konsekwentnie buduje swoją wolność finansową również poprzez giełdę papierów wartościowych, z powodzeniem inwestuje w akcje, kontrakty terminowe, fundusze inwestycyjne zagraniczne. Od kilku lat związany również z technologią blockchain, która będzie miała przełomowy wpływ również na te wszystkie biznesy wymienione powyżej. Od zawsze związany z organizacjami społecznymi i studenckimi, takimi jak ZSP, zajmował stanowisko Redaktora Naczelnego Gazety, organizował różne wydarzenia i był członkiem Sądu Koleżeńskiego. Związany również z organizacją IAESTE, gdzie zajmował się międzynarodową wymianą studentów na praktyki zagraniczne. Zawsze skupiając się na organizacji społeczności wokół istotnych tematów, a przy tym rozwiązujących problemy ludzi. Prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec dwóch córek. Jego hobby to języki obce, podróże, wino francuskie i zdrowe odżywianie. Marzy o własnym domu na południu Francji z widokiem na błękitne morze, dzięki czemu będzie mógł spędzać połowę roku w Polsce, a drugą w malowniczej Francji. Jego motto to „Lepiej spróbować i żałować, że sie nie udało. Niż żałować, że się nie spróbowało”

Opinie

„Bez Jacka wiedzy i kontaktów nigdy bym nie zrealizował mojego projektu. Dziękuje.”

Mariusz

„Fachowa wiedza Jacka jako MENTORA pomogła mi nie tylko w biznesowych kwestiach ale również w prywatnych.”

Aleksandra

„Międzynarodowe kontakty Jacka, języki i umiejętność poruszania się w środowisku biznesowym, otwartość i elastyczność na nowe pomysły zmieniły moje życie biznesowe. „

Benoit

„Projekt wydawał się nie do wykonania i znalezienia inwestorów ale razem daliśmy radę. Niemożliwe stało się możliwe. „

Wioletta

„Biznesowe podejście Jacka, jak również zaangażowanie spowodowało że staliśmy się wspólnikami. Takich ludzi potrzeba nam więcej.”

Grzegorz

Zapisz się dzisiaj!