Zaznacz stronę

Paula Augustynowicz-Szul

Mentor Stowarzyszenia, przedsiębiorca

Specjalność: Proces sprzedaży nieruchomości od A-Z

Dzięki współpracy ze mną poprowadzisz sprzedaż nieruchomości tak, że zarobisz na tym dużo więcej niż sam miałbyś podejmować się sprzedaży bez wiedzy eksperckiej, jak przygotować nieruchomość, żeby w oczach Kupującego była perełką i zdecydował o jej zakupie oraz jak wynegocjować dla siebie jak najkorzystniejsze warunki. Jeżeli kupujesz nieruchomości to jak ją sprawdzić i jak negocjować, aby na niej nie stracić, a zarobić, albo po prostu dobrze kupić.”

Własne nieruchomości

Zarobisz na tym dużo więcej niż sam miałbyś podejmować się sprzedaży bez wiedzy eksperckiej, jak przygotować nieruchomość, żeby w oczach Kupującego była perełką i zdecydował o jej zakupie oraz jak wynegocjować dla siebie jak najkorzystniejsze warunki. .

Biuro pośrednictwa

Dzięki współpracy zaczniesz pracować na umowach na wyłączności w sprzedaży i zwiększysz portfel zadowolonych klientów i sieć poleceń – dowiesz się jak dobrze obsługiwać klientów i sprzedawać ich nieruchomości skutecznie i szybko, aby polecali Cię innym i żebyś już zawsze pracował na rekomendacjach.

i

Przygotowanie

Przygotowanie dokumentacji do sprzedaży . Ustalenie strategii sprzedaży

Relacje i negocjacje

Negocjacje z kupującym. Negocjacje ze sprzedającym.

Wygląd

Przygotowanie mieszkanie pod sprzedaż – podstawy home stagingu.
Elementy przygotowania dobrej oferty i reklama ogłoszeń.
Rola mediów społecznościowych w sprzedaży nieruchomości

Sprzedaż

Prezentacja nieruchomości w konwencji dnia otwartego.
Ważne aspekty umowy przedwstępnej i przyrzeczonej.
Przekazanie nieruchomości – protokół zdawczo odbiorczy

Czym jest Mentoring?

W skrócie – możliwość skorzystania z doświadczenia i wiedzy Mentora. Polega głównie na regularnych rozmowach, zdobywaniu nowej wiedzy, poznawaniu siebie oraz rozwoju zawodowym. Zadaniem Mentora jest wyposażenie Ciebie w potrzebną wiedzę i konieczne kompetencje, abyś mógł sprawnie działać w danej dziedzinie.

Dla kogo jest Mentoring?

Jeśli czujesz, że Twojego dylematu, problemu lub wątpliwości nie można przekuć w decyzje. Jeśli chcesz zmienić coś na lepsze lub usprawnić. Jeśli brak Ci jest doświadczenia, a musisz podjąć ważną lub decyzję. W trakcie trwania Mentoringu, możesz spokojnie sięgnąć po porady specjalistyczne, zaś mentor będzie je znał z autopsji i odpowiednio Ci rekomendował.

Jak wygląda Mentoring?

Wybierz obszar, z którego potrzebujesz pomocy. Określ Mentorowi konkretnie, w jakich obszarach potrzebujesz pomocy. Następnie cyklicznie spotykaj się z Mentorem i wspólnie idźcie w kierunku ulepszeń i usprawnień.

1. Wybierz Mentora z konkretną specjalizacją.
Obecnie Stowarzyszenie Mieszkanicznik ma 11 Mentorów. Obejmują oni 11 obszarów w jakich możemy ci pomóc. Zobacz innych mentorów tutaj
2. Nawiąż kontakt z Mentorem
Wyślij wiadomość do lidera poprzez ten formularz
3. Ustal detale współpracy.
Określ konkretnie w jakich obszarach potrzebujesz pomocy, ustalcie daty i formy spotkań.
4. Podpisz umowę współpracy.
Podpisz z Mentorem umowę współpracy, na której znajdą się wszystkie Wasze ustalenia.
5. Jeśli jesteś członkiem Stowarzyszenia Mieszkanicznik otrzymaj 10% zniżki.
Jeżeli jesteś członkiem Stowarzyszenia Mieszkanicznik otrzymasz 10% rabat na usługę Mentoringu. Przy umowie poproś Mentora o kod rabatowy.

Mentoring

1 godzina Mentoringu

Kiedy musisz podjąć ważną decyzję tu i teraz.

Więcej informacji

Idealne rozwiązanie, jeśli potrzebujesz pomocy w jednym konkretnym obszarze.

1000 zł

3 miesiące Mentoringu (25 godzin)

Kiedy chcesz zmienić coś na lepsze lub usprawnić

Więcej informacji

Idealne rozwiązanie na ulepszenie lub usprawnienie jakiegoś obszaru. Stałe spotkania, an których Mentor monitoruje i sprawdza postępy jakie wykonujesz. Prowadzenie w konkretnym kierunku.

15 000 zł

O mnie

Od 8 lat związana bardzo ściśle z rynkiem nieruchomości w Olsztynie. Swoją karierę zaczynała jako Agent ds. Sprzedaży Nieruchomości w firmie Freedom Nieruchomości specjalizując się we współpracy z klientem na zasadach wyłączności. Te doświadczenia wspomina jako najcenniejsze, nauczyła się bowiem współpracy z klientem indywidualnym i biznesowym przy sprzedaży i poszukiwania nieruchomości, negocjacji cen nieruchomości oraz weryfikacji stanu prawnego, a także wyprostowania spraw prawnych, nawet tych niemożliwych. Umiejętność kojarzenia faktów oraz liczne kontakty pozwoliły jej zgłębić cenną wiedzę na temat nieruchomości, w które warto inwestować w rejonie stolicy Warmii i Mazur, co do dziś wykorzystuje przy współpracy z inwestorami z tego rejonu. Kilka lat z licznymi sukcesami zarządzała zespołem sprzedażowym specjalizującym się w rynku mieszkaniowym w Olsztynie. Praca to dla niej pasja i ciągły rozwój siebie oraz swoich współpracowników. Prowadzi szkolenia sprzedażowe z pozysku nieruchomości na wyłączność i z zarządzania dla agentów oraz właścicieli biur nieruchomości w Polsce.

Obecnie znalazła swoje miejsce na Ziemii, ponownie jako Specjalista ds. Sprzedaży w Domach na Warmii i Mazurach, nie ukrywając, iż współpraca z klientem to jest to co najbardziej mnie kręci. Współpracuje z najlepszymi w branży na rynku olsztyńskim. Specjalizuje się w sprzedaży Domów i Mieszkań na terenie Warmii i Mazur.

Zainteresowanie inwestowaniem w nieruchomości narodziło się samo, obserwując rynek wynajmu w innych miastach oraz oczywiście przeczytaniu wiele lat temu książki Roberta Kiyosaki, który zaszczepił w niej wizję rentiera. Obecnie właścicielka kilku nieruchomości prowadząca działalność najmu długo i krótkoterminowego. Specjalizuje się w wyszukiwaniu dla klientów inwestorów perełek na rynku olsztyńskim, w które warto zainwestować pod względem najmu oraz wyremontowanie na dalszą sprzedaż z zyskiem. Jej marzenie to współpraca z inwestorami, którzy chcą ulokować swoje pieniądze za granicą m.in w Hiszpanii i Włoszech.

Opinie

„Mauris aliquam lobortis eros tincidunt sodales. Vestibulum non quam vitae sapien eleifend varius. Phasellus id metus mauris.”

„Mauris aliquam lobortis eros tincidunt sodales. Vestibulum non quam vitae sapien eleifend varius. Phasellus id metus mauris.”

„Mauris aliquam lobortis eros tincidunt sodales. Vestibulum non quam vitae sapien eleifend varius. Phasellus id metus mauris.”

Zapisz się dzisiaj!