Zaznacz stronę

Jeremiasz Gorzędowski

Mentor Stowarzyszenia, przedsiębiorca

Specjalność: Remonty mieszkań inwestycyjnych

Lorem ipsum

Remont

lorem ipsum

Współpraca z ekipą remontową

lorem ipsum.

Zanim rozpoczniesz

Jak zaplanować remont mieszkania?
Co z projektem i pozwoleniem na budowę?
Na co zwrócić uwagę podczas remontu?
remont generalny czy odświeżenie?

Remont

Jak wygląda procedura zakładania ogrzewania gazowego? Na co zwrócić uwagę podczas remontu? Remont generalny czy odświeżenie? Jak stawiać ścianki działowe, antresole? Jakie materiały kupować i gdzie?

Współpraca

Jak współpracować z ekipą remontową?

Biznes

Remontowanie na wynajem, podnajem lub na flipa. Jak odpowiednio oszacować koszty remontu? Jak odpowiednio wyposażyć mieszkanie na wynajem?
Jak prowadzić kilka remontów na raz?

Czym jest Mentoring?

W skrócie – możliwość skorzystania z doświadczenia i wiedzy Mentora. Polega głównie na regularnych rozmowach, zdobywaniu nowej wiedzy, poznawaniu siebie oraz rozwoju zawodowym. Zadaniem Mentora jest wyposażenie Ciebie w potrzebną wiedzę i konieczne kompetencje, abyś mógł sprawnie działać w danej dziedzinie.

Dla kogo jest Mentoring?

Jeśli czujesz, że Twojego dylematu, problemu lub wątpliwości nie można przekuć w decyzje. Jeśli chcesz zmienić coś na lepsze lub usprawnić. Jeśli brak Ci jest doświadczenia, a musisz podjąć ważną lub decyzję. W trakcie trwania Mentoringu, możesz spokojnie sięgnąć po porady specjalistyczne, zaś mentor będzie je znał z autopsji i odpowiednio Ci rekomendował.

Jak wygląda Mentoring?

Wybierz obszar, z którego potrzebujesz pomocy. Określ Mentorowi konkretnie, w jakich obszarach potrzebujesz pomocy. Następnie cyklicznie spotykaj się z Mentorem i wspólnie idźcie w kierunku ulepszeń i usprawnień.

1. Wybierz Mentora z konkretną specjalizacją.
Obecnie Stowarzyszenie Mieszkanicznik ma 11 Mentorów. Obejmują oni 11 obszarów w jakich możemy ci pomóc. Zobacz innych mentorów tutaj
2. Nawiąż kontakt z Mentorem
Wyślij wiadomość do lidera poprzez ten formularz
3. Ustal detale współpracy.
Określ konkretnie w jakich obszarach potrzebujesz pomocy, ustalcie daty i formy spotkań.
4. Podpisz umowę współpracy.
Podpisz z Mentorem umowę współpracy, na której znajdą się wszystkie Wasze ustalenia.
5. Jeśli jesteś członkiem Stowarzyszenia Mieszkanicznik otrzymaj 10% zniżki.
Jeżeli jesteś członkiem Stowarzyszenia Mieszkanicznik otrzymasz 10% rabat na usługę Mentoringu. Przy umowie poproś Mentora o kod rabatowy.

Mentoring

1 godzina Mentoringu

Kiedy musisz podjąć ważną decyzję tu i teraz.

Więcej informacji

Idealne rozwiązanie, jeśli potrzebujesz pomocy w jednym konkretnym obszarze.

1000 zł

3 miesiące Mentoringu (25 godzin)

Kiedy chcesz zmienić coś na lepsze lub usprawnić

Więcej informacji

Idealne rozwiązanie na ulepszenie lub usprawnienie jakiegoś obszaru. Stałe spotkania, an których Mentor monitoruje i sprawdza postępy jakie wykonujesz. Prowadzenie w konkretnym kierunku.

15 000 zł

O mnie

Jeremiasz Gorzędowski – lider łódzkiego oddziału Stowarzyszenia Mieszkanicznik, inwestuje w nieruchomości oraz prowadzi spółki działające w obszarze inwestycji mieszkaniowych w Łodzi i okolicach. Wynajmuje własne mieszkania, zarządza mieszkaniami klientów, podnajmuje i flipuje. Planował i nadzorował remonty w blokach, wieżowcach, kamienicach oraz w domach. Prowadzi szkolenia remontowe dla inwestorów. Współautor bloga https://zainwestowani.pl/, serii nagrań „Mieszkaniowa Pigułka Wiedzy” oraz współautor książki „Jak sprytnie wyremontować i wyposażyć mieszkanie. Poradnik (nie tylko) dla właścicieli mieszkań na wynajem”.

Wybierając konsultacje z Jeremiaszem Gorzędowskim dodatkowo otrzymujesz:
– możliwość konsultacji swoich projektów remontowych,
– pomoc w stworzeniu koncepcji podziału mieszkania na wynajem,
– konsultacje w zakresie ustaleń umowy remontowej,
– pomoc w wyborze odpowiednich materiałów budowlanych i wykończeniowych,
– pomoc w wyborze odpowiedniego wyposażenia,
– dostęp do informacji o zrealizowanych przeze mnie remontach oraz wydanych kwotach.

Opinie

„Mauris aliquam lobortis eros tincidunt sodales. Vestibulum non quam vitae sapien eleifend varius. Phasellus id metus mauris.”

„Mauris aliquam lobortis eros tincidunt sodales. Vestibulum non quam vitae sapien eleifend varius. Phasellus id metus mauris.”

„Mauris aliquam lobortis eros tincidunt sodales. Vestibulum non quam vitae sapien eleifend varius. Phasellus id metus mauris.”

Zapisz się dzisiaj!