Zaznacz stronę

Mariusz Nenckarski

Mentor Stowarzyszenia, przedsiębiorca

Specjalność: Inwestycje, finanse

Od FLIPPERA do DEWELOPERA

Inwestycje

Dowiedz się, jak analizować inwestycję, na co zwrócić uwagę, co uzyskać przed decyzją o rozpoczęciu inwestycji? Jak optymalizować koszty funkcjonowania inwestycji?

Finanse

Jak budować proces/projekt, spółki celowe, wprowadzać kapitał? Jak optymalizować koszty funkcjonowania inwestycji?

t

Ryzyko

Jakie ryzyka mogą występować i jak się na nie przygotować i/lub zabezpieczyć?

i

Zarządzanie

Zarządzanie projektem

Finanse

Jak analizować inwestycję, na co zwrócić uwagę, co uzyskać przed decyzją o rozpoczęciu inwestycji? Jak optymalizować koszty funkcjonowania inwestycji?

Biznes

Jak budować proces/projekt, spółki celowe, wprowadzać kapitał?

Czym jest Mentoring?

W skrócie – możliwość skorzystania z doświadczenia i wiedzy Mentora. Polega głównie na regularnych rozmowach, zdobywaniu nowej wiedzy, poznawaniu siebie oraz rozwoju zawodowym. Zadaniem Mentora jest wyposażenie Ciebie w potrzebną wiedzę i konieczne kompetencje, abyś mógł sprawnie działać w danej dziedzinie.

Dla kogo jest Mentoring?

Jeśli czujesz, że Twojego dylematu, problemu lub wątpliwości nie można przekuć w decyzje. Jeśli chcesz zmienić coś na lepsze lub usprawnić. Jeśli brak Ci jest doświadczenia, a musisz podjąć ważną lub decyzję. W trakcie trwania Mentoringu, możesz spokojnie sięgnąć po porady specjalistyczne, zaś mentor będzie je znał z autopsji i odpowiednio Ci rekomendował.

Jak wygląda Mentoring?

Wybierz obszar, z którego potrzebujesz pomocy. Określ Mentorowi konkretnie, w jakich obszarach potrzebujesz pomocy. Następnie cyklicznie spotykaj się z Mentorem i wspólnie idźcie w kierunku ulepszeń i usprawnień.

1. Wybierz Mentora z konkretną specjalizacją.
Obecnie Stowarzyszenie Mieszkanicznik ma 11 Mentorów. Obejmują oni 11 obszarów w jakich możemy ci pomóc. Zobacz innych mentorów tutaj
2. Nawiąż kontakt z Mentorem
Wyślij wiadomość do lidera poprzez ten formularz
3. Ustal detale współpracy.
Określ konkretnie w jakich obszarach potrzebujesz pomocy, ustalcie daty i formy spotkań.
4. Podpisz umowę współpracy.
Podpisz z Mentorem umowę współpracy, na której znajdą się wszystkie Wasze ustalenia.
5. Jeśli jesteś członkiem Stowarzyszenia Mieszkanicznik otrzymaj 10% zniżki.
Jeżeli jesteś członkiem Stowarzyszenia Mieszkanicznik otrzymasz 10% rabat na usługę Mentoringu. Przy umowie poproś Mentora o kod rabatowy.

Mentoring

1 godzina Mentoringu

Kiedy musisz podjąć ważną decyzję tu i teraz.

Więcej informacji

Idealne rozwiązanie, jeśli potrzebujesz pomocy w jednym konkretnym obszarze.

1000 zł

3 miesiące Mentoringu (25 godzin)

Kiedy chcesz zmienić coś na lepsze lub usprawnić

Więcej informacji

Idealne rozwiązanie na ulepszenie lub usprawnienie jakiegoś obszaru. Stałe spotkania, an których Mentor monitoruje i sprawdza postępy jakie wykonujesz. Prowadzenie w konkretnym kierunku.

15 000 zł

O mnie

Inwestor i przedsiębiorca. Życie zawodowe zaczynał korporacyjnie w branży finansowej. Praca z przedsiębiorcami pchnęła go w biznes. Od ponad 10 lat interesuje się i zajmuje inwestowaniem. Początkowo giełda, dziś to głownie nieruchomości i projekty biznesowe. Obraca nieruchomościami, zarządza projektami inwestycyjnymi, koordynuje biznes, współpracuje z inwestorami. Prowadzi firmę „Open Business” sp. z o.o., która zajmuje się m.in. flippingiem, czyli okazyjnym zakupem mieszkań w celu ich odsprzedaży z zyskiem. Mottem przewodnim jego działalności jest powiedzenie: „Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko trudne do wykonania”.

Opinie

„Mauris aliquam lobortis eros tincidunt sodales. Vestibulum non quam vitae sapien eleifend varius. Phasellus id metus mauris.”

„Mauris aliquam lobortis eros tincidunt sodales. Vestibulum non quam vitae sapien eleifend varius. Phasellus id metus mauris.”

„Mauris aliquam lobortis eros tincidunt sodales. Vestibulum non quam vitae sapien eleifend varius. Phasellus id metus mauris.”

Zapisz się dzisiaj!