Zaznacz stronę

Piotr Dybiec

Mentor Stowarzyszenia, przedsiębiorca, członek zarządu stowarzyszenia mieszkanicznik

Specjalność: narzędzia informatyczne i procesy biznesowe

lorem ipsum dolor sit amet

Optymalizacja procesów biznesowych

Optymalizacja procesów biznesowych w firmach obsługujących wynajem (głównie krótkoterminowy), dobór i pomoc we wdrożeniu narzędzi informatycznych w zakresie systemów obsługi wynajmu.

Narzędzia informatyczne

Pomoc w doborze odpowiednich narzędzi informatycznych: opracowanie wymagań, kryteriów wyboru, przeprowadzenie procesu selekcji optymalnego rozwiązania.

Analiza

Analiza kluczowych procesów biznesowych w organizacji. Przygotowanie mapy procesów, procedur i instrukcji.

Optymalizacja

Optymalizacja kluczowych procesów biznesowych w organizacji. Przygotowanie mapy procesów, procedur i instrukcji. Optymalizacja procesów biznesowych w firmach obsługujących wynajem (głównie krótkoterminowy), dobór i pomoc we wdrożeniu narzędzi informatycznych w zakresie systemów obsługi wynajmu.

Automatyzacja

Pomoc w doborze odpowiednich narzędzi informatycznych: opracowanie wymagań, kryteriów wyboru, przeprowadzenie procesu selekcji optymalnego rozwiązania. Rozwiązania automatyzacji kontroli dostępu do obiektów (pełna automatyzacja obsługi),
integracje aplikacji.

w

Dobór narzedzi

Pomoc w doborze odpowiednich narzędzi informatycznych: opracowanie wymagań, kryteriów wyboru, przeprowadzenie procesu selekcji optymalnego rozwiązania.

Czym jest Mentoring?

W skrócie – możliwość skorzystania z doświadczenia i wiedzy Mentora. Polega głównie na regularnych rozmowach, zdobywaniu nowej wiedzy, poznawaniu siebie oraz rozwoju zawodowym. Zadaniem Mentora jest wyposażenie Ciebie w potrzebną wiedzę i konieczne kompetencje, abyś mógł sprawnie działać w danej dziedzinie.

Dla kogo jest Mentoring?

Jeśli czujesz, że Twojego dylematu, problemu lub wątpliwości nie można przekuć w decyzje. Jeśli chcesz zmienić coś na lepsze lub usprawnić. Jeśli brak Ci jest doświadczenia, a musisz podjąć ważną lub decyzję. W trakcie trwania Mentoringu, możesz spokojnie sięgnąć po porady specjalistyczne, zaś mentor będzie je znał z autopsji i odpowiednio Ci rekomendował.

Jak wygląda Mentoring?

Wybierz obszar, z którego potrzebujesz pomocy. Określ Mentorowi konkretnie, w jakich obszarach potrzebujesz pomocy. Następnie cyklicznie spotykaj się z Mentorem i wspólnie idźcie w kierunku ulepszeń i usprawnień.

1. Wybierz Mentora z konkretną specjalizacją.
Obecnie Stowarzyszenie Mieszkanicznik ma 11 Mentorów. Obejmują oni 11 obszarów w jakich możemy ci pomóc. Zobacz innych mentorów tutaj
2. Nawiąż kontakt z Mentorem
Wyślij wiadomość do lidera poprzez ten formularz
3. Ustal detale współpracy.
Określ konkretnie w jakich obszarach potrzebujesz pomocy, ustalcie daty i formy spotkań.
4. Podpisz umowę współpracy.
Podpisz z Mentorem umowę współpracy, na której znajdą się wszystkie Wasze ustalenia.
5. Jeśli jesteś członkiem Stowarzyszenia Mieszkanicznik otrzymaj 10% zniżki.
Jeżeli jesteś członkiem Stowarzyszenia Mieszkanicznik otrzymasz 10% rabat na usługę Mentoringu. Przy umowie poproś Mentora o kod rabatowy.

Mentoring

1 godzina Mentoringu

Kiedy musisz podjąć ważną decyzję tu i teraz.

Więcej informacji

Idealne rozwiązanie, jeśli potrzebujesz pomocy w jednym konkretnym obszarze.

1000 zł

3 miesiące Mentoringu (25 godzin)

Kiedy chcesz zmienić coś na lepsze lub usprawnić

Więcej informacji

Idealne rozwiązanie na ulepszenie lub usprawnienie jakiegoś obszaru. Stałe spotkania, an których Mentor monitoruje i sprawdza postępy jakie wykonujesz. Prowadzenie w konkretnym kierunku.

15 000 zł

O mnie

Członek Stowarzyszenia od 2013 roku. Inwestuje w nieruchomości mieszkaniowe na wynajem krótko- i długoterminowo. Z wykształcenia magister inżynier telekomunikacji. Od ponad 20 lat zawodowo związany z branżą telekomunikacyjną i IT. Pracował dla największych operatorów telekomunikacyjnych, dostawców oraz firm konsultingowych realizując skomplikowane projekty transformacyjne i wdrożeniowe z obszaru IT i sieci telekomunikacyjnych w kraju i za granicą. W 2015 ukończył podyplomowe studia MBA o kierunku przedsiębiorczość organizowane przez ASBIRO. W okresie ostatnich kilku lat zaangażowany w uruchamianie kilku projektów start-upowych. Jest m.in. zwycięzcą konkursu Smart City Challenge 2015 w Polsce oraz laureatem Orange BIHAPI 2015. Współzałożyciel i prezes spółki 4xA Sp. z o.o. realizującej start-upowy projekt pinmaster.net związany z branżą nieruchomości, dostarczający rozwiązań w obszarze efektywnej kontroli dostępu m.in. do obiektów turystycznych, biur co-workingowych, itp. Swoją pierwszą nieruchomość kupił w 1997.

Opinie

„Mauris aliquam lobortis eros tincidunt sodales. Vestibulum non quam vitae sapien eleifend varius. Phasellus id metus mauris.”

„Mauris aliquam lobortis eros tincidunt sodales. Vestibulum non quam vitae sapien eleifend varius. Phasellus id metus mauris.”

„Mauris aliquam lobortis eros tincidunt sodales. Vestibulum non quam vitae sapien eleifend varius. Phasellus id metus mauris.”

Zapisz się dzisiaj!